اینترنت برای انگلیسی‌ها از غذا مهم‌تر است

اینترنت برای انگلیسی‌ها از غذا مهم‌تر است

یافته‌های نظرسنجی انجام گرفته از سوی شرکت مخابراتی O2 نشان داد انگلیسی‌ها با اولویت‌ دادن اینترنت بر غذا، با رکود اقتصادی سر می‌کنند. به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، براساس گزارش خانواده دیجیتال، ۶۷ درصد از انگلیسی‌ها در پاسخ به این که در طول رکود اقتصادی مایل نیستند هزینه‌ برروی چه مواردی […]

یافته‌های نظرسنجی انجام گرفته از سوی شرکت مخابراتی O2 نشان داد انگلیسی‌ها با اولویت‌ دادن اینترنت بر غذا، با رکود اقتصادی سر می‌کنند. به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، براساس گزارش خانواده دیجیتال، ۶۷ درصد از انگلیسی‌ها در پاسخ به این که در طول رکود اقتصادی مایل نیستند هزینه‌ برروی چه مواردی را کاهش دهند، اینترنت را در برابر لباس مدرسه (۵۹ درصد)، تعطیلات (۳۰ درصد) و خرید غذای هفتگی (۲۴ درصد) انتخاب کردند.

طبق یافته‌های این نظرسنجی، با وجود نیمی از افرادی که بیش از ۱۰ درصد از بودجه خانه را صرف خرید دستگاه‌های فن آوری می‌کنند، مردم انگلیس به شدت به فن‌آوری علاقه‌مند هستند. ۵۷ درصد از خانواده‌ها اظهار کرده‌اند به دنبال خرید جدیدترین دستگاه‌ها هستند در صورتی که قادر به تامین هزینه‌شان باشند.

بر اساس این گزارش، یک خانه معمولی در انگلیس اکنون ۲٫۴ تلویزیون، ۱٫۶ رایانه، ۲٫۴ کنسول بازی، ۲٫۲ دستگاه MP3 پلیر و سه تلفن همراه دارد.

همچنین بخوانید :  رقيب چيني آفيس مايکروسافت در اينترنت

این کشور به طور روزافزون به فن‌آوری موبایل وابسته می‌شود و یک سوم از والدین مدعی‌اند دسترسی به ایمیل و اینترنت در حال حرکت متعادل کردن مسئولیت‌های کار و خانواده را برای آن‌ها ساده‌تر می‌کند و تنها ۶ درصد آن را دشوارتر عنوان کرده‌اند.

انتهای پیام

بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x