استقبال گسترده از سایت شخصی رفسنجانی

استقبال گسترده از سایت شخصی رفسنجانی

گیگانیوز ,سایت رسمی و شخصی اکبر هاشمی رفسنجانی که از ۲ سال پیش راه اندازی شده است ،‌در بهبوهه اتفاقات سیاسی کشور ،‌با استقبال فراوان مخاطبان رو به رو شده است. در پی افزایش چالش های سیاسی کشور و فراگیر شدن بحث های سیاسی کشور در فضای دیجیتالی ایران ،‌شمار بازدید کننده گان سایت رسمی […]

گیگانیوز ,سایت رسمی و شخصی اکبر هاشمی رفسنجانی که از ۲ سال پیش راه اندازی شده است ،‌در بهبوهه اتفاقات سیاسی کشور ،‌با استقبال فراوان مخاطبان رو به رو شده است.
در پی افزایش چالش های سیاسی کشور و فراگیر شدن بحث های سیاسی کشور در فضای دیجیتالی ایران ،‌شمار بازدید کننده گان سایت رسمی آیت الله هاشمی رفسنجانی ،‌رویس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران ،‌ به شدت افزایش یافته است.
شدت بازدید از سایت رسمی هاشمی رفسنجانی به حدی است که وب مستر این پایگاه در خبری که بر روی ایندکس سایت قرار داده است از بروز اشکالات فنی و کندی بارگذاری این پایگاه به دلیل حجم بالای بازدید از این پایگاه خبر داده است.
در حالی که چند روز از اعلام نتایج جنجال برانگیز انتخابات ایران می گذرد و اکبر هاشمی رفسنجانی با ارسال نامه ای به آیت الله خامنه ای ،‌از مناظره های محمود احمدی نژاد با سایر رقبا انتقاد کرده بود ، مواضع و اظهارات رسمی اکبر هاشمی رفسنجانی از طریق سایت اینترنتی رسمی وی با استقبال مخاطبان ایرانی مواجه شده است .
در سایت :‌ www.hashemirafsanjani.ir اخرین مواضع و اطلاعیه های آقای هاشمی منتشر شده است و از همه جالب تر ،‌ بخشی از یادداشت های روزانه ایشان به صورت الکترونیک و مارکیو ،‌بر روی ایندکی این پایگاه قرار می گیرد.
انتشار تصاویر ،‌گزارش فعالیت های ۴۰ ساله هاشمی در قبل و بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ،‌از دیگر بخش های جالب این پایگاه به شمار می رود.
انتخاب پسوند .ir برای سایت رسمی هاشمی رفسنجانی نشان می دهد که سران جمهوری اسلامی ایران به راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی فراگیر بر روی پسوند رسمی ایران ،‌استقبال خوبی نشان داده اند و این مورد برای دیگر چهره های نظام مانند آیت الله خامنه ای :‌www.leader.ir و محمود احمدی نژاد :‌ www.ahmadinejad.ir نیز وجود دارد.
سایت آیت الله رفسنجانی در سال ۲۰۰۷ میلادی طراحی و بر اساس aspx طراحی و راه اندازی شده است و از حجم اطلاعاتی قوی و مطلوبی برخوردار است . بیش از ۲۰۰۰ سایت اینترنتی فارسی و خارجی ،‌لینک این پایگاه را در سایت خود قرار داده اند.

سکانس تکان‌دهنده سریال پایتخت ۵ + فیلم
حاشیه های بازیگر زن سینمای ایران فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگآیسان پروزازدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگآیسان پروزازدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام