آماده باش بر علیه هکرها

آماده باش بر علیه هکرها

وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد ارتش این کشور علیه هکرهای خارجی که به رایانه‌ی شخصی برخی از سربازان دسترسی یافته‌اند، به حال آماده باش درآمده است. به گزارش بخش خبر شبکه فناوری اطلاعات ایران وزارت دفاع کره جنوبی نام کشوری را که هکرها در آن مستقر هستند اعلام نکرد اما روزنامه”چو-سان-ایبو” (‪ (Chosun IIbo‬نام […]

وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد ارتش این کشور علیه هکرهای خارجی که به رایانه‌ی شخصی برخی از سربازان دسترسی یافته‌اند، به حال آماده باش درآمده است.
به گزارش بخش خبر شبکه فناوری اطلاعات ایران وزارت دفاع کره جنوبی نام کشوری را که هکرها در آن مستقر هستند اعلام نکرد اما روزنامه”چو-سان-ایبو” (‪ (Chosun IIbo‬نام کشور چین را اعلام کرد.
سخنگوی وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد، فرماندهی امنیت دفاع که کنترل ضد اطلاعات را بر عهده دارد هفته گذشته به تمام واحدهای نظامی هشدار داد که برای مقابله با هک شدن به حال آماده درآیند. این سخنگو به خبرگزاری فرانسه گفت، اعلام آماده باش پس از آن منتشر شد که فرماندهی ضد اطلاعات دریافت که هکرها با موفقیت از طریق ایمیل برای سرقت اطلاعات خصوصی به رایانه برخی سربازان دست پیدا کرده‌اند.
با این حال این سخنگو افزود که هیچ اطلاعات نظامی فاش نشده است.
ارتش کره جنوبی یک “اینترانت” خاص خود را اداره می‌کند که معمولا ارتباط آن با اینترنت قطع است و برای پردازش اطلاعات محرمانه، سرورهای جداگانه‌ای دارد.
با این‌حال فرماندهی ارتش به نیروهای خود دستور داده است که هیچ اطلاعات رسمی را در رایانه‌های شخصی خود نگاه ندارند و برنامه‌های ضد ویروس خود را نیز به روز کنند.
این سخنگو گفت، هکرها با استفاده از ایمیل‌های با عنوان “وضعیت فعلی توانمندی‌های ارتش کره شمالی” که به زبان کره‌ای نوشته شده بود کنجکاوی سربازان را برانگیختند.
این ویروس با باز شدن ایمیل‌ها فعال می‌شود.

همچنین بخوانید :  فشرده سازی فایل های آفیس به

روزنامه “چو-سان-ایبو” نوشت، بررسی‌های ارتش کره جنوبی رد این هکرها را در کشور چین نشان داده است اما معلوم نشده است که آیا این هکرها از مردم عادی یا پرسنل نظامی هستند.

این روزنامه متذکر شد که در سال ‪ ،۲۰۰۰‬چین یک واحد نظامی به نام “نیروی نت” برای انجام یک جنگ اینترنتی علیه شبکه‌های رایانه‌ای دشمن به راه انداخت.

کره جنوبی از لحاظ شمار کاربران اینترنت، یکی از نخستین کشورهای جهان است بطوریکه ‪ ۳۴‬میلیون نفر یا ‪ ۷۰‬درصد جمعیت این کشور از اینترنت استفاده می‌کنند.

دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x