آماده باش بر علیه هکرها

آماده باش بر علیه هکرها

وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد ارتش این کشور علیه هکرهای خارجی که به رایانه‌ی شخصی برخی از سربازان دسترسی یافته‌اند، به حال آماده باش درآمده است. به گزارش بخش خبر شبکه فناوری اطلاعات ایران وزارت دفاع کره جنوبی نام کشوری را که هکرها در آن مستقر هستند اعلام نکرد اما روزنامه”چو-سان-ایبو” (‪ (Chosun IIbo‬نام […]

وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد ارتش این کشور علیه هکرهای خارجی که به رایانه‌ی شخصی برخی از سربازان دسترسی یافته‌اند، به حال آماده باش درآمده است.
به گزارش بخش خبر شبکه فناوری اطلاعات ایران وزارت دفاع کره جنوبی نام کشوری را که هکرها در آن مستقر هستند اعلام نکرد اما روزنامه”چو-سان-ایبو” (‪ (Chosun IIbo‬نام کشور چین را اعلام کرد.
سخنگوی وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد، فرماندهی امنیت دفاع که کنترل ضد اطلاعات را بر عهده دارد هفته گذشته به تمام واحدهای نظامی هشدار داد که برای مقابله با هک شدن به حال آماده درآیند. این سخنگو به خبرگزاری فرانسه گفت، اعلام آماده باش پس از آن منتشر شد که فرماندهی ضد اطلاعات دریافت که هکرها با موفقیت از طریق ایمیل برای سرقت اطلاعات خصوصی به رایانه برخی سربازان دست پیدا کرده‌اند.
با این حال این سخنگو افزود که هیچ اطلاعات نظامی فاش نشده است.
ارتش کره جنوبی یک “اینترانت” خاص خود را اداره می‌کند که معمولا ارتباط آن با اینترنت قطع است و برای پردازش اطلاعات محرمانه، سرورهای جداگانه‌ای دارد.
با این‌حال فرماندهی ارتش به نیروهای خود دستور داده است که هیچ اطلاعات رسمی را در رایانه‌های شخصی خود نگاه ندارند و برنامه‌های ضد ویروس خود را نیز به روز کنند.
این سخنگو گفت، هکرها با استفاده از ایمیل‌های با عنوان “وضعیت فعلی توانمندی‌های ارتش کره شمالی” که به زبان کره‌ای نوشته شده بود کنجکاوی سربازان را برانگیختند.
این ویروس با باز شدن ایمیل‌ها فعال می‌شود.

روزنامه “چو-سان-ایبو” نوشت، بررسی‌های ارتش کره جنوبی رد این هکرها را در کشور چین نشان داده است اما معلوم نشده است که آیا این هکرها از مردم عادی یا پرسنل نظامی هستند.

این روزنامه متذکر شد که در سال ‪ ،۲۰۰۰‬چین یک واحد نظامی به نام “نیروی نت” برای انجام یک جنگ اینترنتی علیه شبکه‌های رایانه‌ای دشمن به راه انداخت.

کره جنوبی از لحاظ شمار کاربران اینترنت، یکی از نخستین کشورهای جهان است بطوریکه ‪ ۳۴‬میلیون نفر یا ‪ ۷۰‬درصد جمعیت این کشور از اینترنت استفاده می‌کنند.

چرا نیوشا ضیغمی خارج از ایران فرزندش را به دنیا می آورد + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
عضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
x