فال روزانه چهار شنبه نوزدهم آبان ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه چهار شنبه نوزدهم آبان ماه سال 1395
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

امروز فعاليت هاي گروهي و كاري اهميت زيادي دارد. اما سعي كنيد افراط نكنيد. طرفداران زيادي پيدا مي كنيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

کمی زیاده روی می کنید اما پشیمان می شوید.مراقب پول خرج کردن تان باشید و مطمئن شوید که پول کافی به همراه خود دارید.اگر مشکل مالی دارید نزد فرد با تجربه بروید آنها می توانند به شما کمک کنند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

ديگران در مورد شما غيبت مي كنند و زماني كه به گوش شما مي رسد، دچار ترديد مي شويد و در تصميم گيري خود شك مي كنيد. اتفاقات زيادي در حال وقع است كه در حال حاضر از آنها بي خبريد. ديگران رازهايشان را براي شما بيان مي كنند و اين مسئله در آينده، قوه تخيل شما را در محل كار بالا مي برد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

عصبانی و دستپاچه شدن فقط همه چیز را خراب تر میکند یک دوست یا همکار سخت گیری می کند اما این سخت گیری دلیل دارد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

امروز وقت زيادي را صرف مي كنيد تا تقويم كارهاي خود را مرتب كنيد و مي خواهيد كه تا آن جا كه ممكن است اوقاتتان را پر كنيد. مطمئن شويد كه همه چيز را كامل در هر جا نوشته ايد وگرنه متوجه خواهيد شد كه در يك زمان 2 برنامه براي خود چيده ايد. طي يك تماس تلفني ممكن است اخبار جالبي را بشنويد و يا آخرين خرده اخبارهاي پشت سر ديگران را.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

لیستی تهیه کنید از تمام وسایلی که برای کریسمس می خواهید تهیه کنید.می توانید لیستی از غذاهایی تهیه کنید تا برای مهمانی بپزیید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

امروز بسیار احساس هنرمندی می کنید و از نمایش برخی استعدادهای خلاقانه تان لذت می برید.ممکن است بتوانید هدایایی برای عید درست کنید و یا کارت های کریسمس را تزئین کنید.در موقع بی کاریتان،از ولو شدن روی مبل راحتی و خوردن غذاهای خوشمزه و انواع نوشیدنی لذت می برید به خصوص اگر فرد مورد علاقه تان نیز دقیقاً در کنار شما نشسته باشد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

امروز احساس ناامنی و بی اعتمادی دارید اما این احساس گذراست.از فرصت استفاده کنید و استراحت کنید وبه نیازهای خود فکرکنید.در این زمان احساسات شما بیشتر می شود.سعی کنید آرامش داشته باشید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

زندگي بقدري شلوغ و پلوغ است كه گاهي نياز داريد كمي به عقب بايستيد و تعمق كنيد راجع به اين كه واقعاَ چه اتفاقي دارد مي افتد. ستاره ها امروز روز ساكتي برايتان بوجود آورده اند، و به شما اين موقعيت را مي دهند كه راجع به همه چيز فكر كنيد. روزتان به هدر نمي رود چون به شما امكان اين كه روي اولويت هاي خود متمركز شويد و اين كه چگونه مي تواند از وقتتان در هفته هاي آينده استفاده كنيد را مي دهد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

اگر هنوز تحت تاثير اتفاقات ديروز هستيد، در مورد آن ها با يكي از دوستان نزديك يا همسرتان صحبت كنيد. شايد كمي جدي گرفته ايد و تنها چيزي كه احتياج داريد تا از دعوا جلوگيري كند مهرباني است.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

تعداد افرادی که اکنون می توانند در مقابل جذابیت شما مقاومت کنند بسیار کم است و دیگران از اینکه به شما کمک کنند و یا لطفی در حق شما کنند بسیار خوشحال خواهند شد. دعوت هیجان انگیزی از شما خواهد شد و برای تان مشکل خواهد بود تا در مقابل ناشناخته ها مقاومت کنید. بنابراین حتی سعی هم نکنید که مقاومت کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

امروز از به هم باز کردن یک معما در سرمایه گذاری شما ممکن است مکافات شود.رسیدگی به مدارک اداری را یک کار روزمره خواهید دید . این طور نیست؟ این بهتر از آن است که تحت کنترل کسی بوده و همیشه نزد رئیس بانک پست وضعیت باشید. این طور نیست؟