فال روزانه چهارشنبه نهم تیر ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه چهارشنبه نهم تیر ماه سال 1395
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین
چه پول جمع كنيد و چه آن را خرج كنيد(كه البته در هر دو مورد موفق هستيد) لحظات خوبي را خواهيد داشت. در محل كار براي انجام كارها به روش خودتان آزاد هستيد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت
امروز زهره پس روی می کند. نفس عمیقی می کشید. زیرا این سیاره حاکم بر شماست و پس روی آن هیچ تاثیری بر زندگی شما ندارد. تمام کارهایتان عملی شده و به اتمام رسیده اند.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد
پولي را كه به كسي قرض داده ايد مي توانيد اكنون پس بگيريد، مخصوصاً اگر زمان زيادي است كه پولتان دست آنهاست. هيچ بهانه اي را نپذيريد اگر مي خواهيد امروز برايتان خوب باشد، حتماً مثبت باشيد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر
امروز زهر تصمیم می گیرد به طرف جلو حرکت کند و تمام مسائل عجیب و مرموز از بین می رود.البته کمی دیگر وقت لازم است تا از همه مسائل سردر آورید.امروز روابط عاشقانه اوج می گیرد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد
امروز ستارگان به شما حالتي صميمانه و علاقه مند به خانواده را مي دهند و شما از بودن در جمع فاميلتان، احساس راحتي بيشتري خواهيد كرد. در حال حاضر، تصور شما از بهشت، نشستن در خانه، استراحت و در حداقل ممكنه كار كردن و يا جمع شدن نزديك ترين و عزيزترين افراد دور و برتان مي باشد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور
زهره بعد از مدتی طولانی حرکت مستقیم خود را از سر می گیرد.افرادی که اخیراً کمتر مفید بوده اند اکنون به شما کمک می کنند.اگر مشکلی در رابطه ای دوستانه ایجاد شده است برطرف خواهد شد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر
امروز از تحرک لذت می برید چرا که از گوشه نشینی و یا انجام یک کار زود خسته می شوید.امروز روزی عالی برای شماست که بیرون رفته و کاری کاملاً متفاوت را در جهت تغییر انجام دهید و مطمئن باشید که تنها سود خواهید برد بلکه این کار باعث تفریح شما نیز می شود.شرکت در یک کلوپ یا مجموعه ای شما را با افرادی آشنا می کند که می توانند برای ساعت ها شما را سرگرم کنند و با افرادی که راجع به مطالبی با شما صحبت کنند که شما را کاملاً مجذوب کند.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان
ونوس در منطقه البرج حرکت می کند.می توانید سبقت بگیرید.سعی کنید از انرژی خود لذت ببرید.سعی کنید فعالیتی فیزیکی و آرامش بخش انجام دهید تا انرژی تان را مصرف کنید.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر
امروز ونوس حركت مستقيم دارد پس منتظر يك جهش در زندگي عشقي خود باشيد. شما احساس خوبي راجع به خود داريد و اين كاملاَ مشهود است. چه 19 ساله باشيد و چه 90 ساله، امروز احساس مي كنيد قلب خيلي جواني داريد و ديگران بي اختيار متوجه مي شوند كه شما مي درخشيد. پس اگر ديديد مركز توجه همه هستيد بدانيد چرا.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی
امروز ونوس بعد از مدتي طولاني به حركت معمولي خود بر مي گردد. از من نپرسيد چرا سيارات اين طور حركت مي كنند، چون آن ها به خواست خودشان اين كار را مي كنند. تنها خوشحار باشيد كه طرح هايي كه تاكنون معلق مانده بودند اكنون انجام مي شوند و شما امشب بايد براي انجام و اتمام يك كار سخت و وقت گير جشن بگيريد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن
ونوس امروز حرکت مستقیم دارد که اگر با کارهای خلاق سروکار دارید یا با کودکان معاشرت دارید خبر خوبی است . همچنین از نظر اجتماعی طرفداران زیادی دارید و در رابطه با دعوت های بیرون رفتن و تفریح کردن آن قدر زیاد هستند که به سختی می توانید از میان آنها انتخاب کنید. بدون شک این موضوع اعتماد به نفس شما را بالا می برد و باعث می شود احساس محبوبیت کنید.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند
ونوس بالاخره احساس را می بیند و امروز حرکت عادی اش را از سر می گیرد . دارایی های مهم اجازه پیشروی می گیرد و اگر شما در حال اضطراب بوده اید بالاخره نفس راحت را حتماً می کشید.
ایستگاه سلامت نیک صالحی

X