فال روزانه دوشنبه هشتم شهریور ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه دوشنبه هشتم شهریور ماه سال 1395
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

از آن جايي كه قوه درك بالايي داريد مي توانيد در زمينه مالي سرمايه گذاري كنيد و سود ببريد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

امروز ایده های خوبی دارید اما برای عملی کردن آنها باید دیگران هم را تحت تاثیر قرار دهید . شاید در انجام کارها عجله کنید . می توانید با اعتماد به نفسی که دارید موافقت به دست آورید تا تغییرات کوچکی در زمینه مسائل مالی ایجاد کنید .

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

افراد ديگر شايد بداخلاق، بي حوصله و كسل باشند تنها بايد خودتان را كنترل كنيد و با اين روش از دعوا و بحث هايي كه ممكن است پيش بيايد جلوگيري مي كنيد. هر نوع رابطه اي كه امروز ايجاد شود بعداً مشكل ساز مي شود.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

در تعطیلات نمی توانید کارهای عملی زیادی انجام دهید.اما می توانید استراحت و تفریح کنید.فعالیت های زیادی وجود دارد که زیاد هم پرخرج نیست تنها اراده کمی می خواهد که موفق شوید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

امروز احساس نزديكي به شخصي در زندگي تان مي كنيد، آن قدر كه مي توانيد افكار او را بخوانيد و البته او نيز مي تواند افكار شما را بخواند اين امر به شما كمك خواهد كرد كه تفاهمتان را بالا ببريد. هم چنين شما احساس خاصي راجع به شخصي يا نقشي كه قرار است در آينده در زندگي تان ايفاء كند، داريد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

امروز،روز استراحت و آرامش است.مانند همیشه پرانرژی نیستید.شاید بیماری دیگری به شما سرایت کند بنابراین به افراد سرما خورده نزدیک نشوید.سعی کنید در خوردن زیاده روی نکنید.حد اعتدال را حفظ کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

شما مجبورید بحثی را آغاز کنید که در طی آن راجع به شخصی اطلاعات بیشتر کسب کرده و بیشتر بدانید خصوصاً اگر فکر میکنید او را همانند کف دستتان می شناسید. سعی کنید سئوالات درست و بجا را مطرح کنید و خیلی زود روی دیگر آنها را نیز خواهید شناخت.اگر اوقات فراغتی داشته باشید غرق در معماها و عجایبی خواهید شد که سلولهای خاکستری مغزتان را به کار میگیرند و به شمااجازه میدهند که همانند یک کارآگاه عمل کنید. شما عاشق هر لحظه این کار خواهید شد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

امروز در دو راهی هستید که آیا احتیاط کنید یا ریسک کنید.بخشی از وجودتان به دنبال چیزهایی است که آن ها را می شناسد و تجربه کرده است و بخش دیگر نیز به دنبال ناشناخته هاست.اگر کمی بیشتر به آن فکر کنید متوجه می شوید که نیازی به انتخاب هیچ کدام از آنها ندارید بلکه می توانید از هر دوی آن ها در زندگی تان استفاده کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

سياره ها امروز مقداري اعتماد به نفس اضافه براي شما مي فرستند تا بتوانيد با موانعي كه سر راهتان است مواجه شويد. امروز به هر كسي كه در گذشته توانائي هاي شما را قبول نداشته نشان مي دهد چقدر واقعاً قابل و قادر هستيد. و يك نمايش قدرت به اجرا خواهيد گذاشت. اگر لازم باشد كه بطريقي ثابت كنيد كه قدرت در دستهاي شماست.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

امروز تصميم خاصي در زمينه مسائل مالي نگيريد زيرا پولتان تمام مي شود. هم چنين، خيلي مراقب اموالتان باشيد. مي دانيد كه افراد بي وجداني در اطراف هستند كه سعي دارند سرتان كلاه بگذارند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

به دلایل خودتان شاید از یک توافق نامه دوری کرده اید اما امروز می توانید با اعتماد به جلو بروید . ممکن است وسوسه شوید که به جزئیات ساده اما مهم بی توجهی کنید زیرا فکر کردن به آنها حوصله تان را سر می برد. این طرز فکر شما را به هیچ جا نمی رساند . بنابراین تلاش کنید تا همه چیز با به دقت بررسی کنید . این کار در نهایت بسیار با ارزش است .

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

امکان دارد در موقعیتی قرار گیرید که برای لحظه ای نیاز به نفس گرفتن پیدا کنید در واقع گذراندن یک روز کامل که بدن روح شما را متعنم کند که ایده آل است اما مسوولیت ها بایستی اولویت ها نیز توجه کنند. به خصوص جایی که بچه ها باشند اگر می توانید بچه ها را به شریک زندگی تان واگذار کنید . یک دوست در وضعیت خودتان پیدا کنید و متحد شوید.

ایستگاه سلامت نیک صالحی
ثبت نام دوره معماری ترم پاییز 95 درتینا
X