فال روزانه شنبه دهم مهر ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه شنبه دهم مهر ماه سال 1395
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

هيچ كس دوست ندارد ديگران برايش تصميم بگيرند، شما هم همين طور. به طور معمول لازم است با اين افراد به طور جدي برخورد كرد اما در شرايط كنوني مجبور هستيد پيشنهاد آن ها را بپذيريد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

به طور جالبی همه مشکلات حل می شوند و چیزهای زیادی را متوجه می شوید.بعضی از افراد طرز فکرشان را تغییر داده اند و همین طور نقشه هایشان و این موضوع برای شما جالب است .احتمالاً‌ در زندگی خصوصی تاثیرگذار است و بهتر است به اتفاقاتی که می افتد توجه کنید.لازم نیست نگران باشید اطرافیان به شما توجه زیادی دارند و از شما حمایت می کنند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

ستارگان به شما قول مي دهند كه لحظات خوبي را پيش رو داريد. بر خلاف تاكيد زيادي وجود دارد و فرصتي داريد تا خودتان را نشان دهيد. ستارگان استعداد هنري شما را افزايش مي دهند. فرصتي داريد تا اوقات فراغتتان را به كار مفيدي بپردازيد. يك نفر با ايده هاي عجيب خود براي شما شانس مي آورد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

هیچ کس به اندازه شما به خانواده اهمیت نمی دهد وشاید اکنون تصمیم بگیرید همه را دور هم جمع کنید.شاید نیاز به برنامه ریزی داشته باشد اما هیچ چیز شما را مایوس نمی کند مخصوصاً کار بیش از حد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

به عنوان يك قانون، شما هميشه پر از انرژي هستيد، ولي در حال حاضر به سختي مي توانيد با شور واشتياق كاري را انجام دهيد. به هر دليل كه باشد،‌شما در مورد هر كاري كه مي كنيد احساس مي كنيد انگيزه و روحيه تان را از دست داده ايد. و يا نگران مي شويد كه نكند آن، چيزي نباشد كه ديگران از شما خواسته بودند. در غير اين صورت صد در صد حالتان خوب است. ايده بدي نيست كه امروز تا آن جا كه مي توانيد استراحت كنيد و در اين صورت فردا مي توانيد با ميزان انرژي هميشگي خود ادامه دهيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

دوست دارید همه کارها بر اساس برنامه پیش بروند اما این طور نیست.سعی کنید در همه چیز موفق باشید.اگر احساس بی حوصلگی می کنید طوری رفتار نکنید که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.کمی استراحت کنید و انرژی دوباره بگیرید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

گر چه باید در این زمان پرانرژی باشید ولی امروز چنین احساسی ندارید.اگر چنین احساسی ندارید کوچکترین فرصتی که پیدا کنید می خواهید استراحت کنید.هم چنین اگر چیزی شما را اذیت می کند احساس رخوت و بی حالی خواهید کرد و این طور به نظر می رسد که شما نسبت به شخص مورد علاقه تان و یا وضعیت مالی تان بسیار نگرانید.چگونه می خواهید این وضع را بهبود ببخشید؟

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

در حال حاضر می توانید نیازهای همسرتان را به خوبی برطرف کنید.لازم نیست زیاد تلاش کنید کوچک ترین کاری هم که انجام دهید موفق می شوید پس زیاد خودتان را خسته نکنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

امروز يكنفر انتظارات بيشماري از شما دارد وگرچه شما بايد خيلي خشنود باشيد از اين كه ديگران اينقدر شما را توانا مي بينند، و تحت فشار زيادي بخاطر اين مسئله قرار خواهيد گرفت. تحت هيچ شرايطي نبايد بگذاريد مشكلات بر شما فائق شوند چون آنوقت اعتماد به نفس خود را از دست خواهيد داد بعلاوه اين كه خسته تان مي نمايد. سعي كنيد امشب استراحت كنيد و هيچ كار هيجان انگيزي انجام ندهيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

تناسب برقرار كردن در كارها بسيار مهم است. اگر لازم بود تمام وقت كار كنيد، حتماُ به همسرتان بگوييد كه اين كار كردن شما به سودخود او هم هست. اگر آمديد خانه و كسي نبود سريع عصباني نشويد. اگر براي وقتتان برنامه ريزي كنيد مي توانيد در كارهايتان پيشرفت كنيد و هم چنين به افراد منزل هم رسيدگي كنيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

دوستان مهمترین بخش زندگی تان می باشند و امروز می توانید از معاشرت با آنها لذت زیادی ببرید. باید دور هم جمع شوید و کاری انرژی زا سرگرم کننده یا غیر معمول انجام دهید. همچنان باید به کسانی که اخیراً تعهدی به آنها سپرده اید توجه کنید. شاید وقت آن رسیده که بعضی از آنها را رها کنید به خصوص اگر می دانید که انرژی را که لازم دارند به آنها نمی دهید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

شما انگیزه ای را که پشت رفتار یک شخص قرار دارد نمی توانید کاملاً‌ درک کنید.اما اجازه ندهید مانع شود که با دستور کار خودتان جلو بروید.این حقیقتی ناخوشایند است که هیچ کس دوست ندارد ببیند آشنایانش پیشرفت کنند.

ایستگاه سلامت نیک صالحی
فروشگاه اینترنتی شیکسون
نیازمندی های رایگانبلیط آنلاین