فال روزانه سه شنبه چهاردهم اردیبهشت امروز ماه نو در برج خودتان است. از فرصت ها استفاده كنيد و لذت ببريد و موفق شويد. فروردین ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ماه سال 1395
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

به هيچ دليلي ريسك نكنيد زيرا وضع مالي تان بدتر مي شود. نه تنها خودتان راناراحت مي كنيد بلكه ديگران نيز عصباني و نااميد مي شوند. لحظات خوبي را پيش رو داريد اما نمي توانيد جلوي پول خرج كردن خودتان را بگيريد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

بسیار مصمم هستید به دیگران کمک فکری کنید و حتی به خودتان استراحت می دهید تا بتوانید ذهن تان را آرام کنید اما این روش ها در محل کار به کار نگیرید. در واقع با استعداد هستید و به شما الهام می شود اما مراقب باشید زیرا ممکن است اشتباه و خطا کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

هر چه قدر وقت لازم است را به تصميم براي آينده قرار دهيد. حتي اگر همكاران و همسرتان پافشاري مي كنند كه زودتر تصميم بگيريد. اگر مشكلي داريد پيشنهاد مي شود صبر كنيد تا ببينيد چه پيش مي آيد، حتي اگر لازم شد كه پيشنهادي را پس بگيريد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

با جذابیتی که دارید یک نفر را مسخ خود کرده اید.امیدوارم آن شخص همسرتان باشد و اگر نه برای خودتان مشکل درست کرده اید.اگر تصمیم دارید تغییراتی ایجاد کنید،در ابتدا خوب به آن فکر کنید.در حال حاضر شرایط کمی گیج کننده به نظر می رسد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

امروز يكي از آن روزهائيست كه شما قبل از صحبت كردن بايد راجع به آن فكر كنيد در غير اين صورت ممكن است مواردي را بيان كنيد كه نگفتن آنها بهتر است و يا اين كه موضوع نادرستي را در زمان نامناسبي بيان كنيد. در صورت همراه بودن با فردي كه رفتار سياستمدارنه اي دارد، بسيار مراقب باشيد زيرا اين طور احساس مي شود كه او تنها منتظر لغزش كلامي شماست.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

مراقب خرج کردن خود باشید و اگر نه سر به آسمان می کشد.هرچقدر چیزی گران تر و لوکس تر باشد،شما را بیشتر به خود جذب می کند.اگر به دنبال چیزی ضروری می گردید امروز بهترین روز برای خرید است.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

مراقب باشید چرا که شما آن قدر توجه زیادی به جزئیات دارید که طرح کلی را نادیده می گیرید.حالا می فهمید که منظور از این جمله: ((آنقدر درخت است که نمی توان درخت را دید))چیست در حال حاضر شما شروع به دیدن خود جنگل نموده اید.هر چه بیشتر شما نگران تکمیل کردن کارها و رسیدگی به زما مقرر برای پایان کارها باشید،تمایل بیشتری به حقایق مبهم و نامعلوم دارید تا همانند ماسکی چهره واقعی مسائل را برای شما مخفی کند.سعی کنید بیرون رفته و از هوای تازه لذت ببرید و در این صورت می توانید ذهن تان را پاک کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

امروز درک شما نسبت به مسائل اطراف بیشتر می شود.سعی کنید از این نیرو برای حل مشکلات استفاده کنید.بنابراین تمام مشکلات حل می شوند وهمه چیز آشکارمی شود.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

با يك دوست خوب بودن امروز خيلي برايتان خوب است و از هر لحظه معشرت تان لذت خواهيد برد اگر تا به حال روابط تان با آن شخص خيلي با محبت ولي رسمي بوده امروز تعجب مي كنيد كه بدانيد يك احساس كاملاً متفاوتي نسبت به او داريد. ممكن است در حال حاضر نتوان در مورد اين رابطه كاري انجام داد چون شرايط خيلي همكاري ندارند. سعي كنيد ببينيد كه دفعه بعد كه او را مي بينيد آيا باز همين احساس را داريد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

در حال حاضر رئيس شما به اين نتيه رسيده است كه مي توانيد كارهاي چندين نفر را خودتان به تنهايي انجام دهيد. شايد بايد كارهاي عقب افتاده يكي از هماران را كه به تعطيلات رفته است، انجام دهيد، ممكن است خسته كننده باشد، اما بعداً براي اين كار پاداش مي گيريد، پس سعي كنيد ايراد نگيريد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

امروز دوستان شما را سرحال می آورند و یک شخص به خصوصی شما را به خنده وا می دارد. بهمنی عزیز تولدتان یکی از خوش مشرب ترین ماهها است . بنابراین سعی کنید تا جایی که امکان دارد مطالب را به هم ارتباط دهید. اگر وقت آزاد دارید کاری انجام دهید که بعد از کار طولانی به شما آرامش دهد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

شما در حالتی نیستید که بنشینید و منتظر باشید که چه پیش می آید . این طور نیست ؟‌ وقتی همه کانون توجهاشان به یک هدف مجرد اباشد شما می توانید کاملاً‌ پویا باشید اگر مجبور باشید که به تنهایی امور را اداره کنید زمانتان را تلف نکنید. تعجب آور است اگر عجول بوده اید . به غرائزتان اعتماد کنید به اشتباه نخواهید رفت .

گردنبند سریال شهرزاد
ایستگاه سلامت نیک صالحی
X