فال روزانه چهار شنبه پنجم خرداد ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه چهار شنبه پنجم خرداد ماه سال 1395
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

امروز، روز خوبي به نظر مي رسد. از جمله روزهايي است كه مي توانيد سرمايه گذاري دراز مدت كنيد. از لحاظ احساسي نيز در حالت بسيار خوبي هستيد و بيش از هميشه به همسرتان جذب مي شويد و همين طور همسرتان به شما.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

امروز فعالیت های گروهی دارای اهمیت زیادی هستند . مهم نیست که خودتان در آنها نقش داشته باشید یا تنها تشویق کننده باشید امروز برایتان خوب است و به افرادی که برایتان مهم هستند نزدیکتر هستید .

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

اكنون نقش مهمي را بازي مي كنيد. ديگران از شجاعت شما متعجب مي شوند اما بد نيست به آنها اجازه دهيد به روش شما مسائل را ببينند. در اين صورت آنها از شما ايراد نمي گيرند. شما: بدون فكر پول خرج مي كنيد، بنابراين مراقب باشيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

بیش از آن که همه چیز به حالت عادی بگردد باز هم مدتی وقت دارید تا محبوب باشید.کارها و فعالیت هایی که دیروز عادی و روزمره بودند اکنون جالب تر و جذاب تر به نظر می رسند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

گرچه برخي از نقشه هايتان، هنوز حاضر نيست، ولي دليل آن نمي شود كه شما به طور كلي از مسائل چشم پوشي كنيد. بخشي از امروز را صرف بررسي ايده هايتان كنيد و مطمئن شويد كه آنها عملي و امكان پذيرند. در حال حاضر شما داراي بهترين هاي 2 جهانيد، چرا كه مي توانيد انرژي و عقل سليم خود را با هم تركيب كرده و به مقدار معين و با رفتاري كنترل شده، به كار بپردازيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

امروز تلاش تان را برروی اهداف خود متمرکز کنید.و از وجود خودتان لذت ببرید.امروز انررژی و قدرت فوق العاده ای دارید که می خواهید از آن استفاده کنید.اگر کسی شما را معطل می کند و کارتان را به تاخیر می اندازد بدون توجه به او به کارتان ادامه دهید.اما آخر شب که دست از کار می کشید وقتی به عقب نگاه می کنید از کارهایی که انجام داده اید شگفت زده می شوید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

امروز شما بسیار مصمم و بلند پرواز شده اید و دقیقاً می دانید که چه کاری را انجام دهید.در حقیقت اکنون بسیار مصمم شده اید و حتی ممکن است دیگران احساس کنند که شما کمی غیرقابل درک و آشفته شده اید.مراقب باشید و سعی کنید کاری نکنید که موقعیت هایی ناپایدار را بیافرینید.در این صورت حتی اگر در حال حاضرهمه چیز به درستی پیش رود نیز نخواهید توانست از شرکاری که خودتا تدارک دیده اید،خلاص شوید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

امروز خلاق تر از همیشه هستید و این موضوع سبب موفقیت شما می شود اما مراقب باشید شاید فردی سعی دارد تلاش شما را به هدر ببرد.به این فرد نشان بدهید که نمی تواند این کار را بکند و شما از افکار او با خبر هستید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

شما كاملاَ آگاهيد به اين كه چه مسيري را پيموده ايد، و در عين حال مي دانيد هنوز چقدر ديگر راه در پيش داريد. براي شما آذري ها سفر مهم است و نه مقصد، پس مي توانيد از اين خبر كه هنوز خيلي سفرهاي ماجراجويانه در پيش داريد خوشحال باشيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

بعضي ها عقيده دارند كه اگر در يك لحظه به شما الهام شود خيلي بهتر از اين است كه تمام عمرتان را تمركز كنيد. خوب، البته شايد شما با اين عقيده فلسفي موافق نباشيد زيرا شما عادت داريد كه هميشه به سختي كار كنيد، اما ممكن است اين كار زياد باعث شود تا شما براي بالا بردن درآمدتان خود را بيش از حد خسته كنيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

بهمنی عزیز شما نیاز شدیدی به آزادی شخصی در زندگی خود دارید یعنی با شخصی که سعی می کنید شما را اسیر کند با فعالیت های تان را محدود کند با مهربانی برخورد نمی کنید. بهترین روز برای کادو خریدن می باشد . اما اگر این کار را به خواسته خود انجام دهید خوشحال نخواهید شد اگر متوجه شوید که دیگران از شما متوقع هستند .

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

برعکس دیروز حالا شما یک موتورخانه پر از انرژی هستید .سریع از میان کار روزانه تان برانید. حتی به نظر می رسد که وقت اضافه هم داشته باشید.. در ساکت ترین لحظات شما ممکن است تصمیم بگیرید که یک دگرگونی کامل داشته باشید. و این درست زمان مناسبی برای این است که به طرف آن بروید.

گردنبند سریال شهرزاد
ایستگاه سلامت نیک صالحی

X
X