یشم سبز

یشم سبز

انرژی های نهفته در این سنگ دارای فواید زیر میباشد: –         درمان بیماریهای کبد و روده ای و همچنین امراض پوستی منشاء گرفته از اختلالات آنها –         درمان سردرهای مزمن، میگرن و همچنین جهت کنترل نمودن نیروهای درون و پیشبرد آنها در مسیر صحیح –         آرامش بخشیدن به افراد مبتلا به استرس درمان بیماریهای کبد […]

انرژی های نهفته در این سنگ دارای فواید زیر میباشد:

–         درمان بیماریهای کبد و روده ای و همچنین امراض پوستی منشاء گرفته از اختلالات آنها

–         درمان سردرهای مزمن، میگرن و همچنین جهت کنترل نمودن نیروهای درون و پیشبرد آنها در مسیر صحیح

–         آرامش بخشیدن به افراد مبتلا به استرس

درمان بیماریهای کبد و روده ای و همچنین امراض پوستی منشاء گرفته از اختلالات آنها

طریقه استفاده:

یک قطعه سنگ یشم سبز را به مدت بیست دقیقه داخل مقداری محلول آب میوه های مختلف ( بجز گلابی و کیوی) قرار داده و پس از برداشتن سنگ( سنگ را بلافاصله درون مقداری آب بگذارید تا انرژی های از دست رفته آن شارژ گشته و جهت دفعات بعد قابل استفاده باشد)، روزی دو الی سه بار و هر دفعه دو قاشق از این آب میوه انرژی دار میل کنید. توجه داشته باشید که اولین مصرف این دارو در هر روز بصورن ناشتا و قبل از ساعت ۹ باشد و تا سی دقیقه پس از میل نمودن آن هیچ چیز نخورید.

همچنین بهتر است وعده دوم مصرف دارو قبل از غروب خورشید بوده و هر روز بصورت تازه تهیه شود چرا که امواج شفابخش آن فقط برای یک روز باقی می ماند. گاه نیز با توجه به نوع یشم ، فقط به مدت ۱۰ الی ۱۲ ساعت قبال استفاده می باشد.

 

درمان سردرهای مزمن، میگرن و همچنین جهت کنترل نمودن نیروهای درون و پیشبرد آنها در مسیر صحیح.

طریقه استفاده:

جهت درمان سردرد و میگرن: یک قطعه سنگ یشم سبز را به مدت سه دقیقه در آفتاب گذاشته و سپس آن را به مدت پانزده دقیقه بر روی چشم سوم ( چاکرای ششم) خویش قرار داده و دراز بکشید و آرام باشید. پس از برداشتن سنگ نیز به مدت پنج دقیقه در همان حالت باقی مانده و یا حتی بخوابید. بهتر است این روش را قبل از خواب نیمروز و یا شبانه بکار ببرید.

 جهت کنترل نیروهای درون: یک قطعه سنگ یشم سبز را خیس نموده و فقط به مدت ده دقیقه بر روی چشم سوم خویش  قرار دهید. بهتر است محل چشم سوم را نیز خیس نمایید.

آرامش بخشیدن به افراد مبتلا به استرس

طریقه استفاده:

          مقدار مدارات این انرژی در سنگ یشم بسیار زیاد بوده و حرکت ملایم آن باعث آرامش زیاد در افراد می شود. اگر این سنگ را  بر روی چاکراهای ۴ و ۵ قرار دهید، باعث آرامش بخشیدن به افراد مبتلا به استرس،اضطراب و اختلالات عصبی می شود.

 توصیه ها:

–    امواج این سنگ برای بیماران مبتلا به تالاسمی و هپاتیت مضر بوده و قرار گرفتن این سنگ در حوزه مغناطیسی بدن آنها، موجب جذب امواج منفی سنگ و تثبیت بیماری می گردد.

–    یشم سبز دارای هاله ی بلند و ساده و بدون نیروی موجی می باشد که جهت آرامش مدارات مغناطیسی بدن انسانها مناسب نمی باشد چرا که رنگ آن باعث اختلال در مدارات بدن آنها می شود.

–    چنانچه این سنگ در کنار سنگ عین الشمس ( مخصوصا" در آفتاب) به مدت یک الی دو ساعت قرار بگیرد، هاله آن به شدت قوی گشته و جهت افرادی که مدارات مغناطیسی ضعیف و سبک دارند بسیار خطرناک است.

بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگآزانس کاترینادکتر تاجبخش
عضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژ
عضویت در تلگرام
فال روزانه در روز ۴ بهمن ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۴ بهمن ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۳ بهمن ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۳ بهمن ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۲ بهمن ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۲ بهمن ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۱ بهمن ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۱ بهمن ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۳۰ دی ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۳۰ دی ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۲۹ دی ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۲۹ دی ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۲۸ دی ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۲۸ دی ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۲۷ دی ۱۳۹۶
فال روزانه در روز ۲۷ دی ۱۳۹۶
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگآزانس کاترینادکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x