امروز دوشنبه ، 1-10-93 کارت شارژ شارژ مستقیم همراه اول RSS تماس با ما تبلیغات در سایت آگهی رایگان تالارگفتمان صفحه اصلی
زناشویی همسرداری سبک زندگی روانشناسی دین و احکام استخاره پزشکی و سلامت تغذیه و سلامت خانمها آقایان کودکانه خانه داری زیبایی و آرایش آموزش آشپزی داستانهای کوتاه مطالب اختصاصی
اخبار ایران و جهان اخبار ورزشی اخبار حوادث اخبار اجتماعی اخبار اقتصادی اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر سینما سرگرمی انواع فال طالع بینی گوناگون تصویری جالب اس ام اس خنده دار
بخش ادبیات
پر بیننده ها
آخرین خبرها پربیننده های اخبار
وبگردی
ویژه شب یلدا وِیژه شب یلدا

"دا" پرخواننده‌ترین کتاب شد

کتاب "دا"پرخواننده‌ترین کتاب سوره مهر شناخته شد. به گزارش خبرگزاری مهر، یک نظر سنجی که توسط روابط عمومی انتشارات سوره مهر صورت گرفت 4/17 درصد از پاسخگویان گفتند کتاب "دا" خاطرات سیده‌زهرا حسینی را خوانده اند. "من او" نوشته رضا...

کتاب "دا"پرخواننده‌ترین کتاب سوره مهر شناخته شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، یک نظر سنجی که توسط روابط عمومی انتشارات سوره مهر صورت گرفت 4/17 درصد از پاسخگویان گفتند کتاب "دا" خاطرات سیده‌زهرا حسینی را خوانده اند. "من او" نوشته رضا امیرخانی با 5/10 درصد و "سفر به گرای 270 درجه" احمد دهقان با 6/8 درصد در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

مجموعه اشعار "گریه‌های امپراطور" و "اقلیت" فاضل نظری به ترتیب با 7/3 و 5/3 درصد در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

این در حالی است که با توجه به نتایج بدست آمده از مجموع 800 نفر پاسخگو بیشترین میزان یعنی 9/32 درصد (262 نفر) علاقمند به رمان و داستان بوده‌اند. از سوی دیگر شعر و خاطره و زندگینامه هر کدام با 8/21 درصد (در مجموع 348 نفر) رتبه‌های دوم و سوم موضوعات مورد علاقه خوانندگان بودند. همچنین موضوعات هنر و پژوهش هر کدام با 9/10 درصد و 4/8 درصد در رتبه‌های بعدی کتابهای مورد علاقه خوانندگان قرار گرفتند.

کمترین میزان علاقه یعنی 4 درصد (32 نفر) نیز گزینه سایر کتابها را به عنوان کتابهای مورد علاقه خود ذکر کرده‌اند.

بر اساس نتایج به دست آمده از این نظر سنجی بیشترین میزان پاسخگویان (45 درصد) سوره مهر مهر را تداعی کننده کتابهای مربوط به خاطره و زندگینامه دفاع مقدس دانسته‌اند. 36 درصد سوره مهر را با رمان و داستانهای دفاع مقدس و 11 درصد با کتابهای شعر می‌شناسند. 3 درصد نیز سوره مهر را تنها به آثار طنز معنا کرده‌اند و 5/2 درصد این موضوع را مربوط به کتابهای حوزه انقلاب اسلامی دانسته‌اند. آثار پژوهشی و آثار هنری هرکدام 3/1 و 7/0 درصد پاسخها را به خود اختصاص داده‌اند.

در میان کتابهای نامبرده شده توسط مخاطبان کتاب "دا" خاطرات سیده زهراحسینی بیشترین میزان را به خود اختصاص داده است و این بدین معناست که 31 درصد مخاطبان سوره مهر را با کتاب "دا" می‌شناسند.

گردآوری : گروه اینترنتی نیک صالحی
http://www.niksalehi.com/adabiat/
  ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
بخش ادبیات
خروجی RSS برای بخش  ادبیات مرتبط
Copyright (c) 2003-2014 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .