فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه جمعه دوازدهم آذر ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما جمعه دوازدهم آذر ماه سال ۱۳۹۵
farvardin
فال روزانه ماه فروردین
‌به مسائل مالي توجه زيادي داريد. آزادي حركت زيادي داريد مي توانيد از كمترين حركت بيشترين نتيجه را به دست آوريد. اراده اي كه داري شما را موفق مي كند.
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
سعی کنید زودتر از همیشه متوجه حقیقت شوید در غیر این صورت نمی توانید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید در چند روز آینده از تفریح و سرگرمی زندگی بهره مند می شوید و به سختی می توانید جلوی انرژی فوق العاده را بگیرید. اگر تصمیم گرفتید مسیرتان را عوض کنید لازم است آن را به نزدیکانتان نیز خبر دهید.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
به حرف هاي ك نفر كه يا از شما خيلي كوچك تر يا خيلي بزرگ تر است، گوش كنيد، زيرا در حال حاضر، آنها بيش از شما مي دانند. در مورد روابط احساسي و خانوادگي، سعي كنيد جلوي زبان تند خود را بگيريد تا از محبوبيتتان كم نشود. حتماً مراقب حرف زدن خود باشيد، زيرا رفتار و حرف هاي شما، بيش از آن چه كه فكر مي كنيد، موثر است.
tir
فال روزانه ماه تیر
بین دو موضوع کشمکش دارید این که رفت و آمدهای تان را کنترل کنید و یا این که اجازه دهید همه چیز خود به خود پیش بروند. در حالی که خوب بدانید در اطراف تان چه میگذرد، خوب است اجازه دهید هر از گاهی اتفاقات غیر منتظره رخ دهند.
mordad
فال روزانه ماه مرداد
كاملاً برعكس ديروز، احساس سرزندگي و شادابي در هر جمعي مي كنيد و خيلي جاي تاسف خواهد بود كه به مهماني دعوت نشويد گرچه هنوز مي توانيد دوستانتان را دور هم جمع كنيد و يا با نيمه ديگر خود براي گذراندن عصري رمانتيك به گردش برويد. هم چنين امروز روزي عالي براي نمايش استعدادهاي خلاقانه شماست خصوصاً در برابر بينندگاني تحسين گر.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
اگر نگران رفتار یکی از دوستان هستید بهتر است با او صحبت کنید.اما به او غر نزنید .شاید هم هیچ جوابی به شما ندهد بنابراین آمادگی داشته باشید.
mehr
فال روزانه ماه مهر
امروز زندگی اجتماعی شما را مشغول نگه خواهد داشت و از این بابت احساس رضایت می کنید.هم چنین از این که لباس می پوشید و برای گردش بیرون بروید لذت می برید و می خواهید در طی تلاش خاص،بهترین وجه خود را نشان دهید.اگر هیچ برنامه خاص اجتماعی برای امروز ندارید،بلادرنگ تلفن را برداشته و یکی از دوستانتان را برای بیرون رفتن دعوت کنید.
aban
فال روزانه ماه آبان
ایده های خوبی به ذهن تان می رسد و به نفع شما می باشد یعنی باعث پیشرفت شما می شوند.پول خوبی به دستتان می رسد اما ولخرجی نکنید که دچار مشکل می شوید.
azar
فال روزانه ماه آذر
امروز زندگي ثابت و بدون تغييرات است و اين مديون جذابيت و شوخ طبعي شماست. شما مي خواهيد گذشته را پشت سر بگذاريد و در لحظه زندگي كنيد. ولي با اين وجود، اين مي تواند كمي ناجور شود چون شما نياز داريد كه حداقل قسمتي از روز خود را صرف آرام كردن منيت و شخصيت زخمي شده يك نفر بنمائيد. خدا مي داند كه چرا شما بايد امروز اين كار را بكنيد. ولي سعي كنيد حس وظيفه شناسي خود را دنبال كنيد.
dey
فال روزانه ماه دی
شايد آرام و فروتن باشيد اما امروز كاملاً خلاق هستيد. لازم نيست كه همه جا ايده اي جديدتان را بيان كنيد اما اگر شخصي در رابطه با آن ها پرسيد بعضي از آن ها را توضيح دهيد. اگر آن ها را پنهان كنيد سود مي بريد؟
bahman
فال روزانه ماه بهمن
سیارات توجه شما را به اعتبارتان در دنیا مسوولیت تان در قبال آن معطوف می کنند . دیدگاهی که اکنون به خود دارید دیدگاهی انتقاد گرانه می باشد. هر چه قدر بیشتر خود و توانایی های خود را قبول داشته باشید موفقیت بیشتری بدست می آورید. اینکه تا چه اندازه بتوانید موفق شوید به خودتان بستگی دارد.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
موقعیتی وجود دارد که نرده بین شما و همکارتان را تعمیر می کند همانطور که ستارگان یک تابش خوشبو روی روابط کاری پخش می کنند. شما از کار کردن در جو یخ زده کاری متنفرید اما می توانید بر هر کسی فقط با انتخاب لغات درست گلچین شده برنده شوید.
پربیننده ترین خبرها
درمان بیماری های بواسیر ، هموروئید ترومبوزه ، شقاق ، کیست مویی ، آبسه و فیستول
ads-nikbrandpooshanmodiseh