فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه یکشنبه هفتم خرداد ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما یکشنبه هفتم خرداد ماه سال 1396
farvardin
فال روزانه ماه فروردین
همکاری در تدارکات کوچک امروز است بنابراین برنامه های آینده پیشرو رو را فراموش کن. اما سعی کن پای روی دم دیگران نگذاری . اگر احساس شود همان طور که فکر می کنی می توانی بدون این که صدفها را خرد کنی قدم بگذاری از خانه بیرون برو و خودت به تنهایی وارد عمل شو .
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
به شخص يا موضوع جديدي جذب مي شويد. لازم است به مسائل به طور جدي نگاه كنيد و اين كار را به عقب نيندازيد. وظايفتان را انجام دهيد هرچند كه خسته كننده به نظر برسند.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
امروز اتفاقات زیادی می افتد که شما از آن بی خبرید. زمانی که می بینید قدرت های درونی شما با هم در حال مبارزه هستند تعجب می کنید. مراقب شرایط باشید تا از رفتارهای دیگران متعجب نشوید. اگر مراقب نباشید منجر به دعوا و مشاجره می شود.
tir
فال روزانه ماه تیر
اگر فكر كنيد مي توانيد براي اقدام به انجام كاري به ديگران تكيه كنيد،‌ كار بيهوده اي است. امروز سيارات هماهنگي خاصي را ايجاد مي كنند و متوجه مي شود كه چه قدر راحت تر مي توانيد حمايت ديگران را به خود جذب كنيد . در رابطه با يك طرح هيچ موضوعي مانع شما نمي شود.
mordad
فال روزانه ماه مرداد
امروز پرحرف هستید و اگر مراقب نباشید باید قبض تلفن سنگینی را بعدها بپردازید.اکنون آسمانها بسیار مرموز هستند،حتی خود شما هر چقدر با دیگران مشورت کنید به نظر می رسد بی فایده است.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
امروز روز ساختن تغييراتي بلندمدت در زندگي شماست. شما در روحيه اي هستيد كه مي خواهيد رشد كنيد، خصوصاً اگر فكر كنيد كه اين رشد باعث آزادي فردي بيشتري شده و شادي تان را گسترش مي دهد. اشتباه نكنيد، شما وارد دوره اي از دگرگوني و تغيير شده و بيش از هميشه با قدرت ظاهر مي شويد.
mehr
فال روزانه ماه مهر
اگر می خواهید کارهای خانه را انجام دهید و یا خانه را مرتب کنید،حتماً این کار را انجام دهید.اگر چیزی را لازم ندارید بیرون بیاندازید.
aban
فال روزانه ماه آبان
امروز این شانس را از دست ندهید و راجع به مسائلی که باید با افراد صحبت کنید.شما بسیار منطقی و تحلیل گر شده اید و باعث می شود که شما بتوانید مشکلات را بررسی کرده و از جنبه صحیحی آنها را مد نظر دهید.در حال حاضر شما بسیار منطقی صحبت می کنید و این باعث می شود که دیگران از گوش دادن به شما لذت ببرند.اگر می خواهید تغییراتی اساسی در زندگی روزمره خود بوجود آورید،مطمئن باشید افرادی دیگری که در این کار شرکت دارند از تصمیم شما مطلع هستند.
azar
فال روزانه ماه آذر
اگر از دیروز به خوبی استفاده کرده باشید امروز بهتر می توانید با مسائل روبرو شوید.یک نفر زیاد منطقی رفتار نمی کند مخصوصاً در زمینه های مالی سعی کنید وظیفه خودتان را بدانید.
dey
فال روزانه ماه دی
ستاره ها موقعيتي ايجاد مي كنند كه به سلامتي و روش زندگي خودنظري بياندازيد. اگر احساس مي كنيد نيازي به تغيير داريد، شروع كنيد به مطالعه رژيمهاي مختلف و صحبت با افرادي كه كاملاً سرحالند فراموش نكنيد كه نگاهي نيز به مقدار ورزشي كه مي كنيد و چگونگي شروع برنامه پياده روي يا رفتن به سالن ورزشي در زندگي روزانه خود بياندازيد.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
اگر ديروز به كسي زياد دستور داده ايد امروز عواقب آن را خواهيد ديد. من سعي كردم كه به شما هشدار دهم اما شما گاهي اوقات تنها راه خودتان را در پيش مي گيريد و به حرف و راهنمايي هيچ كس توجه نمي كنيد. تنها راهي كه مي توانيد اوضاع را مرتب كنيد اين است كه امشب بيش از اندازه مهربان و دلنشين باشيد. مي دانيد كه اگر سعي كنيد، حتماً موفق مي شويد.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
امروزسیستم رادار احساسی شما کاملاً کار می کند و حوصله خوبی برای دیگران دارید. ممکن است شخصی به پیشنهاد یا همدردی شما نیاز داشته باشد و شما کاملاً آنها را حمایت خواهید کرد.. به هر حال خودتان را به این دردسر نیندازید که به آنها اجاز دهید پاسخ تمام سوالات را از شما بخواهند.
گزارش تصویری
بکوفروشگاه پارس نوران شرقتیوب آی آر