فال روزانه

فال روزانه چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد!شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماهماه تولد شما چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
farvardin
فال روزانه ماه فروردین
دوست داريد به ديگران محبت كنيد و بدانيد كه آن ها متوجه مي شوند وتشكر خواهند كرد.
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
دیروز تردید داشتید اما امروز با اراده قوی تصمیم می گیرید . البته هیچ کس به اندازه شما در حال حاضر مصمم نیست . نمی توانید طبیعت آن ها را تغییر دهید تا مانند شما شوند. شخصی بی میل خودش خودش را نشان می دهد شما باید سعی کنید طرز فکر او را درک کنید.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
همسرتان و همكاران انتظار دارند در مورد موضوعي شما پيش قدم شويد اما شما هنوز دودل هستيد. به غريزه خود گوش كنيد! شايد به شما مي گويد كه خودتان را زود درگير نكنيد و تصميم گيري را تا قول نهايي به عقب بيندازيد.
tir
فال روزانه ماه تیر
شما یک فرد دمدمی مزاج و احساساتی هستید و تمام اغتشاشات اخیر برای امتحان شماست.امروز باید کمی با سیاست باشید اما مراقب باشید که کسی از آن سر در نیاورد.
mordad
فال روزانه ماه مرداد
امروز حس زنده اي داريد و مايليد كه كارها را سر وقت انجام دهيد. اگر يكشنبه هاي شما عموماً قابل پيش گويي و يكنواخت است، تمايل داريد كه به نحوي آن را تغيير دهيد. كسي كه داراي اختياراتي است، ممكن است سورپريزي براي شما داشته باشد. اگر او را دنبال نمي كنيد، حداقل پذيراي پيشنهادي باشيد.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
امروز جالب و شاداب است. اما آن طور که انتظار دارید پیش نمی رود.همه چیز مطابق برنامه پیش نمی رود.اگر تدارک سفری را می بینید شاید با چند مشکل روبرو شوید.
mehr
فال روزانه ماه مهر
خدا را شکر که امروز جو آرامتر از دیروز شده است.این آرامش ممکن است به شما کمک کند تا آن چه را که اتفاق افتاده بررسی کرده و بهتر درک کنید و ببینید که واقعاً نقش شما در این مساله چه بوده است.اگر از کارهایی که با خود کرده اید،متعجب هستید سعی کنید با دیدار کسی که اخیراً ندیده اید و یا پیاده روی در هوای تازه ذهن خود را خالی کنید.
aban
فال روزانه ماه آبان
اگر یک آبانی خلاق هستید امروز روز مناسبی برای نشان دادن استعدادهای شما وانجام یک کار هنری است.شاید سرگرمی دارید که اخیراً آن را فراموش کرده اید و اکنون باید چند ساعتی را به این کار اختصاص دهید و از آن لذت ببرید.بودن با بچه ها نیز روحیه تان را بالا می برد و احساس خوشحالی می کنید.
azar
فال روزانه ماه آذر
امروز درخواهيد يافت كه زمان هائي هستند كه هر چه كمتر حرف بزنيد به نفع تان است. يك شخص در خانواده به نظر مي رسد كه با شما به دلايلي مخالف است و يا اين مسئله را علناً عنوان مي كند و يا شما از طرز رفتارشان با خودتان فقط اين را احساس مي كنيد. شما هم اين حس را نخواهيد داشت كه با او خيلي صادق باشيد. ولي آيا به اين فكر افتاده ايد كه اين ممكن است مشكل خود آنها باشد و نه شما؟
dey
فال روزانه ماه دی
امروز حرف هاي زيادي براي گفتن داريد و تلفن دائماً اشغال است. اگر كسي سعي دارد شادي شما را از بين ببرد، تنها به خاطر حسادت است. دوستاني اين چنين ارزش وقت گذراندن ندارند، بنابراين زمان آن رسيده است كه چند نفري را از زندگي تان خارج كنيد.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
ذهن باز شما امروز فرصت مناسبی را ایجاد می کند تا دانش خود را در رابطه با جهان افزایش دهید. امروز آماده یادگیری مطالب جدید هستید . مطلبی که به زندگی شما معنای عمیق تری بدهد و کتاب یا مقاله ای که می خوانید می تواند برای شناسایی این سفر یک عامل مهم باشد.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
کودکان می توانند لجباز و مشکل ساز باشند و شما ممکن است در حد نهایت تحملتان باشید. به نظر می رسد که مسئله این باشد که آنها دقیقاً‌ نمی دانند چی می خواهند بنابراین سعی کنید که تخیل آنها را مطیع سازید تا آنها را سرگرم کرده و از آنها پذیرایی کنید ممکن است مشکل باشد اما وقت خواب خشنود خواهید بود.
سامسونگدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
اتفاقی جذاب در فرش قرمز فیلم مصادره در آمریکا
اتفاقی جذاب در فرش قرمز فیلم مصادره در آمریکا
حسین شهاب بازیگر سریال هزار دستان به کما رفت!
حسین شهاب بازیگر سریال هزار دستان به کما رفت!
انصراف «علیرضا قربانی» از اجرای آهنگ تیم ملی در جام جهانی روسیه
انصراف «علیرضا قربانی» از اجرای آهنگ تیم ملی در جام جهانی روسیه
دریافت عوارض در جاده چالوس به مبلغ ۱۲ هزار تومان !
دریافت عوارض در جاده چالوس به مبلغ ۱۲ هزار تومان !
تیغ موکت بری در نان سنگک زن میانسال را به اتاق عمل کشاند
تیغ موکت بری در نان سنگک زن میانسال را به اتاق عمل کشاند
اهدای پیراهن بوفون به مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال
اهدای پیراهن بوفون به مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال
اعلام تاریخ پایان پرداخت جریمه غیبت سربازی
اعلام تاریخ پایان پرداخت جریمه غیبت سربازی
تیپ خاص «شیلا خداداد» و پسرش سامیار در یک مهمانی
تیپ خاص «شیلا خداداد» و پسرش سامیار در یک مهمانی
سامسونگدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام