فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه جمعه دوم تیر ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما جمعه دوم تیر ماه سال 1396
farvardin
فال روزانه ماه فروردین
امروز در محل كار و خانه كمي سردرگم هستيد. بهتر است از كسي ايراد نگيريد. اتفاقات عجيبي مي افتد و فهميدن آن ها به خودتان بستگي دارد
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
ذهنتان مشغول موضوعی است بنابراین نمی توانید به مسائل وسیع تر نگاه کنید. این موضوع را تا حدی برای خودتان تجزیه و تحیلیل کرده اید که معنی خودش را از دست داده است. اکنون زمان خوبی برای مذاکره است اما برای نتیجه ای بهتر تصمیم نهایی را برای زمانی بعد بگذارید.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
آماده باشيد تا از هر چيز غيرمنتظره يا هر شخص غير معمولي بهره مند شويد، زيرا اين درست همان مسئله اي است كه شانس را با خود دارد. شايد در مورد روابط اجتماعي اعتقاد داشته باشيد كه هيچ چيز برنامه ريزي نشده است و انتظار زمان كسل كننده اي را داريد اما خوشحال مي شويد زماني كه غير منتظره به جايي دعوت شويد.
tir
فال روزانه ماه تیر
سفرهای کوتاه مدت در پیش است مخصوصاً اگر می خواهید دوست یا فامیلی را ملاقات کنید.درست زمانی که می رسید،می بینید که یکی از دوستان بسیار قدیمی که مدت هاست او را ندیده اید نیز آنجاست.
mordad
فال روزانه ماه مرداد
اگر از انواع معمول شيرها مي باشيد، آن قدر صبور نيستيد كه كارها سر فرصت انجام شوند و امروز مي خواهيد كه آنها را حتي سريع تر از روزهاي عادي پيش ببريد. اين حس سرعت، به شما اراده اي عظيم خواهد داد كه بسيار مورد استفاده است ولي ممكن است باعث ايجاد اختلاف با مردمي شود كه قادر به فعاليت با سرعت شما نمي باشند.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
زیاد حوصله ندارید و باید خودتان را برای انجام کارها تحت فشار قرار دهید.کمی گیج کننده است اما نگران نباشید زیرا اگر این احساس را ادامه دهید دیگران از شما سودجویی می کنند و بر شما تسلط می یابند.
mehr
فال روزانه ماه مهر
امروز همسرتان کمی سرسخت است.دوست دارد همه کارها را به روش خود انجام دهد.دوست دارد به شما دستود بدهد.اگر به خاطر موضوعی پریشان و آشفته هستید و نمی توانید استراحت کنید بهتر است خانه را مرتب کنید یا جایی را نظافت کنید.
aban
فال روزانه ماه آبان
خورشید در برج سرطان می باشد.می توانید در همه کارها موفقیت کسب کنید.اما اگر عجله کنید تمام این فرصت های موفقیت را از دست خواهید داد.سعی کنید با صمیمیت و مهربانی محبوب باشید و نشان بدهید که تا چه اندازه خون گرم هستید.
azar
فال روزانه ماه آذر
اگر كسي در زندگي تان و جود دارد كه خيلي به او احترام مي گذاريد شايد بهتر باشد امروز مقداري وقت با او بگذرانيد. شما خيلي چيزها از او مي توانيد ياد بگيريد بخصوص اگر كه تجارب و نصيحت هاي خوبي را از زندگي خود با شما در ميان بگذارند. اين شخص حتي اگر خيلي سنش با شما فرق مي كند ولي زبان هم را بخوبي درك مي كنيد. و اين به اندازه طلا ارزش دارد.
dey
فال روزانه ماه دی
چيزي كه دكتر پيشنهاد مي كند اين است كه امشب رابا افراد جديد بگذرانيد. شما عاشق اين هستيد كه بفهميد ديگران تصميم دارند چه كارهايي انجام دهند و چه چيزي به آن ها اعتبار مي دهد. ترجيح مي دهيد كه با افراد جديد و جالب صحبت كنيد تا كساني كه مي شناسد.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
امروز مریخ به طرف مرداد با عنصر آتش می رود . علامت متضاد شما به قسمت چارت شما مربوط می شود . اگر هم اکنون روابط دوستانه ای دارید شاید فکر کنید که یک قدم جلوتر بروید . از طرف دیگر اگر مجرد هستید اکنون زمان آن رسیده است که برای خودتان دست به کار شوید . زیرا جاذبه جنسی قوی دارید وشاید زن و مرد نظرتان را جلب کند.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
یک پیشنهاد جالب و غیرمنتظره سر را شما قرار می گیرد اما باید آنرا با شریک زندگی تان در میان بگذارید این می تواند به معنای تغییرات مهم در زندگی باشد . بنابراین به خانواده تان احتیاج دارید همه همدیگر را دوست بدارید و از حمایت کامل یکدیگر برخوردار شوید.
نگاه ویژه
گزارش تصویری
سوژه های خنده دار
بکوفروشگاه پارس نوران شرق