فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه جمعه ششم اسف ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما جمعه ششم اسف ماه سال ۱۳۹۵
farvardin
فال روزانه ماه فروردین
سعي كنيد احساستان را خوب و ساده بيان كنيد. اگر از بيان آنها خجالت مي كشيد فراموش نكنيد كه ديگران انتظار شنيدن آن ها را دارند.
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
به تفاوت بین فکر کردن و عجولانه رفتار کردن فکر کنید و این که چه اتفاقی ممکن است بیفتد اگر بیش از حد تحت تاثیر قرار بگیرید . بیش از آن که کاری را انجام دهید خوب فکر کنید و اگر نه پشیمان می شوید.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
تغييراتي در زندگي همكارانتان صورت مي گيرد. شايد هم وقتي در خانه هستيد با شما تماس بگيرند. با آنها بدرفتاري نكنيد، شايد حرف مهمي براي گفتن داشته باشند، شما كه نمي خواهيد ناراحتشان كنيد.
tir
فال روزانه ماه تیر
در حال حاضر جو بسیار عالی در محل کارتان وجود دارد.این تنها بستگی به خودتان دارد.شما در مقابل دوستان و همکاران کاملاً صمیمی و مهربان هستید ودیدی کاملاً مثبت دارید.تنها کسی که احساس تنهایی می کند همسرتان می باشد.فراموش نکنید که با عشق به خانه بروید.
mordad
فال روزانه ماه مرداد
امروز مواجهه مارس و نپتون به شما احساس خشم و پرخاشگري مي دهد. به نظر مي رسد كه هر زمان كه براي رسيدن به موضوع مهمي تلاش مي كنيد، كسي سنگي را در راه شما پرتاب مي كند و مانع شما مي شود. اگر به دنبال كسب شهرت در كارهاي خود مي باشيد، و يا هدفي بلند مدت داريد، قبل از پيشبرد كارها، مجبور به روبه رو شدن يا وقايعي مي شويد كه سبب تضعيف روحيه تان مي گردند.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
با مسئله مرموزی روبرو می شوید.بین حرف هایی که یک نفر می زند و رفتاری که دارد تفاوت بزرگی وجود دارد،ولازم است بدانید که چه اتفاقی در حال وقوع است و اطرافتان چه می گذرد.مراقب کسانی که می خواهند شما را فریب دهند و یا ناامیدتان کنند،باشید زیرا قابل اعتماد نیستند.
mehr
فال روزانه ماه مهر
روز کسل کننده ای است چرا که برنامه های شما پیش نرفته و در مسیر اصلی پیش رفتن بسیار مشکل است.حتی بدتر از این که به نظر می رسد که کسی را که دوستش دارید باعث بروز تمامی این مشکلات شده است.آنها ممکن است بطور ظریفی باعث مشکلات شده باشند و ممکن است مدت زمانی طول بکشد تا بفهمد جریان از چه قرار است.در این زمان مراقب خرج میزان زیاد پول باشید چرا که شخصی ممکن است شما را تحریک کند.اگر راجع به مطلبی شک دارید،از موقعیت خارج شوید.
aban
فال روزانه ماه آبان
امروز از ستارگان یاد می گیرید که پول تان را جمع کنید و کمتر خرج کنید.برای بدست آوردن پول زحمت زیادی می کشید،بنابراین به خرج کردن آن نیز توجه کنید.شاید لازم باشد که خرجتان را کم کنید.ممکن است که یک شبه این کار را نکنید اما کنترل آن باعث می شود تا احساس خوبی در این زمینه به دست آورید.
azar
فال روزانه ماه آذر
چند روز پيش به شما نصيحت مي شد كه توجه خود را به زندگي خانوادگي بدهيد و امروز شانس خوبي داريد كه به يكي از اعضاي خانواده خيلي نزديك شويد. اگر مي خواهيد ارتباط عميق تري ايجاد كنيد بهتر است خودتان قدم اول را برداريد و بهترين راه براي انجام اين كار يك روش خيلي ملايم است. هر چه در اينكار واضح تر عمل كنيد احتمال ايجاد ارتباط بيشتر مي شود.
dey
فال روزانه ماه دی
اگر سكوتي آزار دهنده در خانه حاكم است تنها تقصير از شماست. در اين ماه سياره ها تاثير مثبتي روي برنامه هاي شما دارند، پس چرا برخلاف خواست خدا عمل مي كنيد؟ اين درست است كه شما در زندگي تان تغييراتي داده ايد ولي لطفاً اين تغييرات را تا جاي ممكن در جهت مثبت به كار ببنديد.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
امروز دنیای بیرون را فراموش کنید و در عوض روی موضاعات مربوط به منزل تمرکز کنید. موضوعاتی که تاکنون برای آنها وقت نداشته اید. امروز به آنها رسیدگی کنید و در زمان کمی آنها را حل کنید . اکنون انرژی زیادی دارید بنابراین در جاییکه می توانید نیم جین کار انجام دهید خود را تنها به انجام یک کار سرگرم نکنید.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
چیزهای گرانبهایت را مواظب باش زیرا یک حس فریبکارانه ممکن است در کمین باشد . اگر می خواهید یک همکار شما را با حروف برجسته مطرح نکند افکارتان را پوشیده نگاه دارید تا هنگامی که آماده اید آن را افشا کنید.
پربیننده ترین خبرها
فروشگاه اینترنتی برندپوشانفروشگاه پارس نوران شرقتورهای نوروز 96الی گشت