فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه سه شنبه سی ام آبان ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد!شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماهماه تولد شماسه شنبه سی ام آبان ماه سال 1396
farvardin
فال روزانه ماه فروردین
‌در رابطه با روابط دوستانه شما تغييراتي وجود دارد. اگر قراري با كسي داريد بهتر است آن را به خوبي بررسي كنيد زيرا ممكن است كاري پيش آيد كه نتوانند به قرارشان برسند.
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
خورشید در حال آماده شدن است تا برج عقرب را ترک کند بنابراین اگر به مهمانی دعوت شدید حتماّ‌ بروید و خوش باشید. علاوه بر آنکه مسائل احساسی نیز از اهمیت بسیاری برخوردارند.اگر متاهل هستید امروز را تبدیل به روزی به یادماندنی کنید و از لحظات نهایت استفاده را ببرید.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
امروز بيش از حد حساس هستيد و به اين خاطر سعي كنيد، انتقادهاي ديگران را، خيلي جدي نگيريد،‌زيرا آنها خوبي شما را مي خواهند.اگر مي خواهيد واقعاً در امنيت و آرامش باشيد، وقتتان را با دوستان قديمي بگذرانيد، زيرا آنها مي دانند با شما بايد چه رفتاري داشته باشند. اگر احتياج به روزي داريد كه بايد استراحت كنيد و خوش بگذرانيد، اكنون زمان خوبي است.
tir
فال روزانه ماه تیر
خورشید وارد برج کماندار میشود. برای مدتی به استراحت نیاز دارید .اخیراً همه چیز تحت کنترل تان بوده است و اکنون درست نیست مسوولیت بیشتری بپذیرید.
mordad
فال روزانه ماه مرداد
امروز ستارگان بيانگر اين هستند كه شما بسيار حساس شده ايد و به راحتي آزرده مي شويد. اين طور به نظر مي رسد كه غرور شيرانه شما، به شما اجازه بيان اين مطلب را نمي دهد واگر كسي شما را نپذيرد يا ناراحت كند، ناراحتي خود را بروز نداده و در خود مي ريزيد. متاسفانه اين بدين معناست كه شما مايليد كه اهميت بيش از حد به هر چيزي بدهيد. سعي كنيد تعادل را برقرار كنيد.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
مشغول مسائل خانوادگی هستید.خیلی جذب این مسئله می شوید.سعی کنید این اتفاق نیفتد.زیرا در این صورت فقط عقیده،خودتان را قبول دارید و با این کار خودتان را آزار می دهید.
mehr
فال روزانه ماه مهر
امروز خورشید وارد علامت آتشین اسب با سیمای انسانی می شود که حاکم برروابط روزمره شما می شود.سلولهای مغزی شما بیش از همیشه کار می کنند و موارد زیادی وجود دارد که فکر شما را مشغول نگه دارند.سعی کنید افکارتان را یادداشت کنید تا در بین امواج افکاری که به ذهن تان خطور می کند گم نشوند.
aban
فال روزانه ماه آبان
در حقیقت امروز باید روز استراحت شما باشد اما شما این روز را با استرس و نگرانی پر می کنید.شما به تنوع احتیاج دارید بنابراین آن را برای خود فراهم کنید.
azar
فال روزانه ماه آذر
دوباره ستاره ها به شما كمك مي كنند كه همه چيز را واضح تر ببينيد كه خيال تان را راحت مي كند.خيلي خوب مي شد اگر مقداري وقت صرف انجام يك كار درماني مي كرديد چون الان در روحيه اي هستيد كه استراحت كنيد. اگر كاري ديگري هست كه انجامش مهمتر است سعي كنيد در كمال آرامش خيال انجامش دهيد ومي توانستيد همان فوايد درماني را بگيريد.
dey
فال روزانه ماه دی
به نظر مي رسد شخصي رازتان را فاش كرده است. درست نيست چيزي را كه همه مي دانند پنهان كنيد. اين طور نيست؟ بنابراين مي توانيد برايشان توضيح دهيد.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
امروز ستارگان با سلیقه شما صف کشیده اند و همه چیز باید براساس برنامه ریزی پیش رود.از این که آزادانه حرکت کنید خوشحال می شوید و اگر این مساله به این معنا باشد که خود را با برنامه دیگران هماهنگ کنید کار خوبی است.به نوعی می دانید که هر اتفاقی که می افتد همگی خوب هستند.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
زود از دیگری دست خداحافظی تکان ندهید قبل از اینکه دست دیگری برای سلام از افق تکان بخورد( تا امکانات جدید فراهم نشده قبلی را رها نکن ) خوب حقیقتاً نبایستی هر چیزی عجیب باشد اطمینان و شخصیت شما دارند یک هدف را می سازند. برای هر نوع مردم شما حقیقتاً می توانید در موقعیت انتخاب کردنتان باشید.
آیسان پروازپنجاه چهلسامسونگدکتر تاجبخش
دکتر طاهریمهرپروازبوکینگ نیک صالحیخرید اینترنتی کارت شارژ
آیسان پروازپنجاه چهلسامسونگدکتر تاجبخشدکتر طاهریمهرپروازبوکینگ نیک صالحیخرید اینترنتی کارت شارژ