فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه دوشنبه بیست و هفتم دی ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما دوشنبه بیست و هفتم دی ماه سال ۱۳۹۵
farvardin
فال روزانه ماه فروردین
در خودتان به دنبال تغيير باشيد. اكنون كه مسائل كاريتان به راحتي پيش مي روند، درست نيست كه به نيازهاي خود رسيدگي نكنيد. دوست داريد براي ديگران برنامه ريزي كنيد.
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
همیشه نگاه به آینده خوب است اما به عقب و سال های قبل هم نگاه کنید. می توانید مفید باشد.لازم است تغییری که مورد علاقه شماست ایجاد شود . آیا واقعاً‌ می خواهید رکود داشته باشید؟ هیچ وقت فکر نکنید آن قدر خوب نیستید که به بهترین ها دست یابید. به زودی متوجه می شوید که می توانید این کار را بکنید.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
امروز ونوس به برج حوت مي رود، اگر كار هنري انجام مي دهيد حتماً كارتان عالي مي باشد. افرادي كه ملاقات مي كنيد دائماً به شما كمك مي كنند. شايد هم كار با مسائل رمانتيك تركيب شود.
tir
فال روزانه ماه تیر
امروز خلاقیت شما افزایش پیدا می کند تصمیم می گیرید تا سرگرمی جدیدی برای خود پیدا کنید.اگر این سرگرمی ثبت نام در یک کلاس باشد که چه بهتر.چیزی که در حال حاضر به آن احتیاج دارید دیدن افراد جدید است.شاید در کلاس از یک نفر خوشتان بیاید،شاید هم خود معلم باشد!
mordad
فال روزانه ماه مرداد
به طور طبيعي شما داراي اعتماد به نفس هستيد، شير زنده اي كه از بودن در وسط صحنه لذت مي برد: اما امروز شما به سادگي توسط برخي مردم اطرافتان ،‌خالي از انرژي مي شويد و به زودي شروع به احساس دلسوزي براي خود مي كنيد. قبل از اين كه احساس قرباني بودن كنيد، به خود يادآوري كنيد كه اين افراد از نحوه رفتار خود مطلع نيستند و اين كار را تعمداً انجام نمي دهند. آن عده از شما كه اخيراً در فكر به وجود آوردن تغييراتي در خانه بوده ايد، اكنون مي توانيد به آن بپردازيد.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
امروز فوق العاده دوست دارید به خرید بروید یا روحیه تان عوض کنید یا هر دو!اگر مجبور شوید مدام در جایی بمانید زود بی حوصله و خسته می شوید و در این زمان احتیاج به تنوع دارید.سفرهای کوتاه و خرید البته اگر همراهی داشته باشید لذت بخش می باشد.شما را سرگرم می کنند البته شما را تشویق به پول خرج کردن هم بکنند که البته این خوب نیست.
mehr
فال روزانه ماه مهر
احساسات شما بسیار صحیح و منطقی عمل می کند و شما دقیقاً می دانید که چه چیزی را می خواهید.هم چنین از این که عاقلانه رفتار می کنید بسیار احساس غرور خواهید کرد و راضی بوده و جای هیچ خطری و ریسکی وجود ندارد. بحث با کسی که مورد تحسین شماست مطلب جدیدی،برای فکر کردن می دهد و یکبار دیگر متوجه می شوید که این شخص تا چه اندازه دارای عقل سلیم می باشد.
aban
فال روزانه ماه آبان
امروز ماه در علامت برج عقرب،برج شما می باشد.نسبت به افرادی که دوست دارید احساساتی و هم دل هستید.مراقب باشید این طرز فکر شما را ناامید نکند،زیرا در نهایت آنها نیز بشر هستند.
azar
فال روزانه ماه آذر
امروز ممكن است بهتر باشد كه قدمي به عقب برداريد و از جنگ و دعوا خود را دور كنيد. شما گاهي اوقات دست به عملي مي زنيد يا حرفي مي زنيد كه نسنجيده است. البته هميشه يك جوري از زيرش در مي رويد، ولي اگر احياناً در مورد يك شخص يا برنامه اي كه آلوده اش هستيد گيج شده ايد، ممكن است حرفي از دهانتان بيرون بپرد و كسي را عصباني يا خجالت زده كنيد.
dey
فال روزانه ماه دی
از آنجايي كه شما در پنهان كردن احساساتتان مهارت داريد، ديگران قادر به تشخيص حساسيت هاي شما نيستند. اين طور به نظر مي آيدكه يك ياگروهي از دوستانتان شما را اخيراً ناراحت كرده باشند، ممن است بد نباشد كه با آنها برخورد كنيد، ولي قبل از انجام هر كاري خوب فكر كنيد. آيا واقعاً نيازي هست كه آن قدر به اين موضوع اهميت دهيد يا اين كه شما بيش از حد موضوع را جدي گرفته ايد؟ به خاطر داشته باشيد كه در چنين زماني شما فوق العاده حساس هستيد.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
اگر در محل کارتان با موضوعی روبرو شدید که شما را عصبانی کرد و کنترل خود را از دست دادید. سعی کنید عقب بایستید و خودتان را از هر اتفاقی که می افتد دور نگه دارید. در این زمان کار بیش از حد فکر خوبی نیست و می تواند فرصت های موفقیت تان را به خطر بیندازد.اگر امشب بیرون می روید کاری را انجام دهید که موجب آرامشتان می شود.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
فنا شدن توسط احساس ایده آل شماست و شانس دیدار در تمام عمر یک بار می تواند پیش بیاد . اگر شما ریسک کنید متاسف نخواهید بود اما اگر ریسک نکنید یک عمر پشیمان می شوید .
پربیننده ترین خبرها
درمان بیماری های بواسیر ، هموروئید ترومبوزه ، شقاق ، کیست مویی ، آبسه و فیستول
فروشگاه اینترنتی برندپوشانفروشگاه پارس نوران شرقتورهای نوروز 96